JUREX

o nas

JUREX

Leasing pracowniczy jest idealnym rozwiązaniem dla pracodawcy pragnącego szybko i tanio zatrudnić pracowników. Korzystając z leasingu pracodawca ogranicza swoje zobowiązania w stosunku do pracownika, ponieważ to nasza firma przejmuje na siebie obowiązki pracodawcy (otwieranie wiz, podpisywanie umów z pracownikami, wypłacanie im wynagrodzeń itd. oraz dopilnowanie spraw bieżących).

Działamy w branży leasingu międzynarodowego. Rekrutujemy i delegujemy do pracy pracowników z Ukrainy. Proponujemy pracowników wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych. Kierujemy ofertę do pracodawców, którzy na lokalnym rynku pracy nie znajdują odpowiedniej ilości kandydatów do pracy.

Pośredniczymy przy zatrudnieniu kilkuset obcokrajowców. Posiadamy zatem bogate doświadczenie, którym chętnie podzielimy się z naszymi klientami. Jesteśmy na bieżąco z nowymi przepisami dotyczącymi zatrudnienia cudzoziemców. Posiadamy własne biura rekrutujące znajdujące się na Ukrainie, dzięki czemu szybko i sprawnie pozyskujemy nowych pracowników. Państwo możecie skupić uwagę wyłącznie na wartości pracy wykonywanej przez naszych pracowników.

Działamy na od 2007 roku. Zyskaliśmy w tym czasie wiedzę potrzebną do prowadzenia tego typu działalności tj. w dziedzinie legalizacji pobytu i zezwoleń na prace dla obywateli Ukrainy.